چه تفاوتی بین پرواز چارتر و پرواز سیستمی وجود داد؟
از نظر کیفی هیچ فرقی بین پرواز چارتر و پرواز سیستمی وجود ندارد. پروازهای سیستمی همان پروازهای عادی هستند که توسط خود ایرلاین با همکاری آژانسهای مسافرتی به فروش می رشند و نرخ آنها تابع کلاس پروازی و شرایط کامل مشخص می باشد و هر گونه تغییر و کنسلی این پرواز ها باتوجه به کلاس پروازی مشخص و معین هستند و لی در پروازهای چارتر تعداد یا کل صندلی های یک پرواز توسط یک شرکت و یا یک آژانس اجاره می گردد و نرخ فروش این پرواز ها مشخص نیوده و نسبت به عرضه و تقاضا مدام در حال نوسان میباشد. این پروازها قابلیت کنسلی و تغییر تاریخ نداشته و در صورت استفاده نکردن از پرواز هیچ هزینه ای به مسافر استرداد نمی گردد.

بهترین زمان حضور در فرودگاه چه زمانیست؟
در پروازهای داخلی بهتر است 2 ساعت قبل از پرواز و در پروازهای خارجی 3 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه ها حضور داشته باشید در فصول پر سفر مانند ایام عید بهتر است یک ساعت به این زمان ها بیافزاید

در زمان فرودگاه چه مدارکی باید به همراه داشته باشم؟
در پروازهای داخلی به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر نظیر کارت ملی / شناسنامه و گذرنامه الزامی می باشد و در پروازهای خارجی اصل گذرنامه ، فیش عوارض خروج از کشور ، در صورت نیاز ویزا الزامی ، بیمه مسافرتی و واچر هتل الزامی می باشد.

برای خرید به از سایت helloticket.ir به چه چیزی نیاز دارم ؟
برای خرید از سایت  helloticket.ir  کافیست شما یک کارت عضو شتاب به همراه رمز دوم آن را در زمان خرید داشته باشید. شایان ذکر است طبق قوانین سایت خرید با کارتهای هدیه و کارتهایی که به حساب بانکی متصل نیستند مجاز نمی باشد.

آیا می می توانم برای شخص دیگری بلیط خریداری  کنم؟
بله شما می توانید برای هر شخص دیگری و به هر تعداد خرید نمایید.

بلیط خریداری شده چگونه به دست من میرسه ؟
بعد از خرید بلیط شما بلافاصله از سایت قابل دانلود می باشد.

من بلیط خریدم ولی بلیط رو از سایت دریافت نکردم باید چه کنم ؟
در ابتدا حساب بانکی خود را چک کنید در صورت کسر وجه از حساب و صدور بلیط به ایمیل و شماره همراه شما ارسال می گردد در صورت عدم دسترسی به آنها  به اکانت خودتون در سایت helloticket.ir مراجعه نمایید و در لیست بلیط های صادر شده خود وضعیت را برسی نمایید در صورت  که در هیچ کدام از روشهای بالا به تنیجه نرسیدید با شماره های پشتیبانی helloticket.ir تماس بگیرید فقط به خاطر داشته باشید اسامی مسافرین ، شماره همراه ثبت شده در سایت و چهار رقم آخر کارت خود را با پشتیبان در میان بگزارید.

خرید من ناموفق بوده ولی هزینه بلیط از حساب من کسر شده تکلیف چیست؟
در صورت خرید ناموفق هزینه کسر شده از سمت شاپرک به حساب صاحب کارت استرداد می گردد این فرایند بین چند دقیقه تا چند ساعت صورت می گیرد در صورتی که فرایند استرداد بیش از 72 ساعت به طول انجامید با بخش پشتیبانی helloticket.ir تماس بگیرید.